Wiele spółek zaproponuje ci darmowe konsultacje z ekspertem.

Jeśli twoja marka ma hosting VPS, to aby zadbać o jej bezpieczeństwo powinieneś przeprowadzić tzw. testy penetracyjne. Testy penetracyjne pomogą odnaleźć luki w oprogramowaniu, zagwarantować bezpieczeństwo twoich systemów oraz wyeliminować ewentualne zagrożenia. Uwagę na nie muszą zwrócić w szczególności ci ludzie do których obowiązków należy administracja serweram. W przypadku ataku bowiem, może dojść do niechcianego wycieku danych, który częstokroć wiąże się z ogromnymi pieniędzmi.

 

Poza pieniędzmi, które możemy stracić, istotną sprawą jest również zaufanie od strony kontrahentów, którzy to liczą na bezpieczeństwo powierzonych danych, a które będziemy mogli utracić w ataku. Należy uczyć się na błędach innych, sporo przypadków z ubiegłego roku mówi o przedsiębiorstwach, które nie licząc wycieków danych, całkiem utraciły do nich dostęp. Sprawnie wykonane testy penetracyjne, do których zaangażowani są profesjonaliści to słuszna inwestycja, o której należy pomyśleć w pewnym okresie rozwoju firmy.

 

Jeżeli nie jesteś pewny, co do formy przetestowania bezpieczeństwa, asap sofware zaproponuje ci bezpłatne konsultacje eksperckie, które to objaśnią zasadę działania a także przeprowadzania takich testów, dostosowanych indywidualnie do twoich wymagań. Jednak niezależnie od złożoności prowadzonej przez ciebie działalności, jeśli działa ona przy użyciu sieci musisz zainteresować się zrobieniem podstawowych testów jakimi są testy DDoS, które to zazwyczaj nie należą do drogich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *