Sprzęty spod znaku BEAM to obecnie jedne z lepszych a także najnowocześniejszych pośród produktów, które znaleźć można na rynku.

centralne-odkurzacze.net to nowoczesne produkty, dzięki którym porządkowanie ogromnych powierzchni staje się znacznie łatwiejsze i szybsze.  Sprzęty spod znaku BEAM to na dzień dzisiejszy jedne z lepszych a także najnowocześniejszych wśród dostępnych na rynków. Mają one cykloniczny system filtracji, który umożliwia zatrzymać do 98% najdrobniejszych cząsteczek. W odkurzaczach tej firmy zrezygnowano z zastosowania worków na śmieci co pozwala uniknąć kontaktu z zebranymi nieczystościami.

Automatyczne szufelki to znakomite zastosowanie tam gdzie często zbiera się bałagan, czyli w kuchni lub w holu przy półce z butami. Kiedy chcemy pozbyć się nagromadzonych nieczystości wystarczy przycisnąć specjalny przycisk a system zasysa śmieci które znajdują się przy wlocie odkurzacza centralnego.
Automatyczne szufelki mają niesłychanie dużo zwolenników, dlatego, że umożliwiają utrzymać mieszkanie w ładzie i składzie. Szufelki często instaluje się pod meblami, ale istnieje możliwość także zainstalować je w ścianie, co jest dużo trudne, bo wymaga zrobienia dziury w ścianie.

Odkurzacze centralne firmy cyclovac to odkurzacze wyróżniające się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia a dodatkowo dobrymi parametrami. Sprzęty tej marki posiadają wielką siłę ssącą, a jednocześnie charakteryzują się niezwykle cichą pracą. Nie tylko prędko posprzątamy nim bardzo duże pomieszczenia, ale też efektywnie zdołamy pozbyć się brudu z dywanów. Należy wspomnieć, iż marka cyclovac daje 10 lat gwarancji na swe urządzenia a dodatkowo gwarantuje serwis poprzez pięć lat od daty zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *