Netia Mobile proponuje klientom rozmowy bez limitu.

Netia to 1 z operatorów telekomunikacyjnych na naszym rynku, zapewniającym usługi mobilne, telewizyjne a także internetowe|zajmujący się dostawą usług telewizyjnych, mobilnych a także internetowych.

Swoją ofertę kieruje zarówno do osób prywatnych jak i do spółek do potrzeb klientów. W przypadku usług internetowych każdy klient może dokonać wyboru pomiędzy różną szybkością internetu mobilnego lub internetu światłowodowego. Liczne pakiety telewizyjne umożliwiają dostęp do bardzo wielu programów telewizyjnych oraz serwisów z filmami oraz serialami. Netia Mobile oferuje z kolei rozmowy bez limitu a ponadto nielimitowane MMSy i SMSy.

Podstawowym wyróżnikiem firmy są pakiety łączące usługi netia, telewizję a dodatkowo telefon w atrakcyjnych cenach, pełne korzyści dla klientów Netii. Dostępne są też liczne rabaty na usługi dla mieszkania i dla firm.Łatwy kontakt mailowy czy telefoniczny lub w lokalach stacjonarnych znajdujących się na terenie całej Polski pozwala na zdobycie informacji na temat każdej usługi czy pakietu. Doświadczony zespół pracowników wspiera klientów poradą oraz pomaga rozwiązać wszystkie wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *