Nagrywanie ekranu i nagrywanie gier.

Istnieje wiele sposobów na nagranie ekranu lub gry na komputerze. Możesz jednak nie wiedzieć, który z nich jest dla Ciebie najlepszy. W tym poście opiszemy plusy i minusy każdej metody, a także podamy kilka sugestii, jak wybrać odpowiednią dla siebie.

Porady i wskazówki dotyczące nagrywania ekranu

Nagrywanie ekranu to świetny sposób na tworzenie tutoriali, dem, prezentacji, materiałów szkoleniowych i nie tylko. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk nagrywania na klawiaturze lub myszy, a następnie po prostu obserwować, co się dzieje. Jest to prosty sposób na nagrywanie tego, co robisz na komputerze.

Polecany program do nagrywania ekranu komutera

Action!4 to szybki i potężny program do nagrywania ekranu. Pozwala na przechwytywanie wideo i nagrywanie dźwięku z ekranu. Możesz go używać do celów edukacyjnych, tutoriali wideo lub prezentacji produktów. Action!4 pozwala nagrywać aktywność na ekranie i odtwarzać wideo później. Możesz również oglądać i słuchać wideo podczas pracy. Action! 4 ma wiele przydatnych funkcji, takich jak zapisywanie aktywności ekranowej w pliku lub przesyłanie jej strumieniowo do Internetu.

Źródło: nagrywarka ekranu