Motolotnia to niesamowita maszyna, która równocześnie łączy w sobie niezwykłą prędkość którą zapewnia silnik z wspaniałymi emocjami.

Zastanawiasz się nad wyborem ciekawego prezentu? Chcesz zrobić mu miłą niespodziankę i cudowne przeżycie? Bez wątpienia na podarowanie skarpetek czy też wody toaletowej było już multum rozmaitych okazji. Jeśli masz dość tego typu niefajnych i banalnych koncepcji zastanów się nad czymś całkiem innym, prócz tego bajecznie ekscytującym. W naszej ofercie posiadamy lot paralotnią a także skok na bungee.

 

Takim oto sposobem podarujesz coś lepszego aniżeli następny gadżet, który na pewno będzie się kurzył na półce – zdołasz obdarzyć go niezwykłym przeżyciem, do którego powrócicie wielokrotnie we wspomnieniach. Paraletnia jest to odlotowa maszyna, która łączy w sobie niezwykłą prędkość zapewnianą poprzez silnik wraz z niesamowitymi emocjami w trakcie samego lotu. Za sprawą tego zdołamy bez ustanku kontrolować kierunek swojego lotu. Voucher taki obejmuje szybki instruktaż doświadczonego pilota, który także szacuje warunki atmosferyczne określonego dnia i wydaje zgodę na start. Paralotniarze wzbijają się na wysokość 4 tys. m.n.p.m., aby wzbić się wyżej wymagana już jest specjalna aparatura tlenowa.

 

Aby móc podziwiać bajeczny krajobraz naszej ojczyzny starczy znacznie niższa wysokość. Jeśli jednostka, której chcesz zrobić miłą niespodziankę, kocha adrenalinę skok na bungee bez wątpienia zapewni skok wrażeń. Taki skok odbywa się pod czujnym okiem instruktora, który nieustannie czuwa nad całkowitym bezpieczeństwem uczestnika skoku. Prezent dla drugiej połówki w ogóle nie musi być zwyczajny. Podaruj prezent dla niego – fantastyczny lot i dawkę adrenaliny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *