Jeżeli uwielbiacie jeździć na rowerze, na pewno będziecie mogli skorzystać z trasy rowerowej na odcinku Władysławowo-Hel.

Nawet jeśli w tym sezonie letnim nie zdołasz wyjechać do Chorwacji czy też Toskanii, wczasy nad polskim morzem również mogą być wspaniałe. Dość znaczna liczba mniejszych i tych trochę większych kurortów zachwyci dosłownie najmocniej wymagających podróżników. Serdecznie zapraszamy Państwa dziś do cudownego miasta nad Zatoką Pucką – Władysławowa.

Niesamowite atrakcje Władysławowa
Jeśli kochacie przejażdżki rowerowe, z całą pewnością będziecie mogli skorzystać z ścieżki rowerowej na odcinku Władysławowo-Hel. Nie możecie zapomnieć o odwiedzinach w rezerwacie Słone Łąki oraz w Dolinie Chłapowskiej! Osoby lubiące odpoczywać na plaży w drodze na piaski w Cetniewie bez wątpienia sfotografują się przy Alei Gwiazd Sportu oraz… niesamowitej Koronie Himalajów! Jeśli zaskoczy was deszczowa aura, będziecie mogli zabrać swoje dzieci do Muzeum Motyli albo na interesującą wystawę Magiczny Zawrót Głowy w Domku Rybaka. Dokładnie w tym samym obiekcie znajduje się też wieża widokowa, ale jeśli maluchy będą marudzić, że bolą ich nogi, oczywiście można wjechać windą. W słoneczne dni pociechy oprócz plaży (która ciągnie się 23 km) na pewno będą chciały okupować Tarzan Park, Ocean Park, Lunapark Słowiński  oraz domek stojący do góry nogami. Obowiązkowo zobaczcie z swoimi maluchami Port Morski! Być może skusicie się na rejs statkiem wycieczkowym Kaczątko? Wielbiciele historii, którzy przybywają do Władysławowa, z pewnością odnajdą się w Hallerówce oraz Adiutantówce, z kolei jeśli pojadą ciut dalej, do Sławutowa, zdolają zwiedzić interesującą osadę średniowieczną. W pobliskim Swarzewie można przejść poprzez Labirynt na polu kukurydzy, a w pobliskim Rozewiu wspiąć się na latarnię morską.

Baza noclegowa we Władysławowie
Sporo atrakcji jednego dnia? Na pewno warto tutaj zostać na dłużej. Jeżeli chodzi o ofertę noclegi Władysławowo posiada bardzo ciekawą ofertę. Domki, pokoje, pensjonaty, apartamenty, ośrodki wypoczynkowe, a ceny atrakcyjne dla każdej osoby. Zlokalizowane w pobliżu plaży lub nieco dalej, niemniej jednak z możliwością transportu, posiadające piękne place zabaw dla maluchów, trampoliny, własne kuchnie, pełne wyposażenie – tutejsza baza noclegowa daje szansę wspaniałego odpoczynku po całorocznej pracy (i epidemii koronawirusa). Miłośnicy prostoty znajdą tu cudowne,drewniane domki w stylu holenderskim a także cudowne domki w stylu skandynawskim, a nawet cztery duże pola campingowe. Ekskluzywne pensjonaty o najwyższym poziomie skuszą uczestników wyjazdów biznesowych. Przecież miejsca wypoczynkowe Władysławowo proponuje nie tylko latem, ale poprzez cały rok. Zarezerwuj nocleg już teraz!

Przyjedź na wakacje do Władka!
Dzięki wspaniałej sieci komunikacyjnej wypoczynek we Władysławowie staje się znacznie bardziej interesujący. Możecie tu szybko dostać się z absolutnie każdego zakątka naszej Ojczyzny. Nawet jeżeli zepsuje się Wam auto, możesz odstawić go do warsztatu samochodowego, a kolejno, korzystając z SKM, szybko być w Jastrzębiej Górze czy na Helu lub wyruszyć w eskapadę do Sopotu, Gdańska czy Gdyni. Zresztą samo miasteczko, chociaż jest duże, też zdołasz zwiedzić pieszo. Jeśli zatem zastanawiasz się, gdzie spędzić urlop, wybierz się do malowniczego Władysławowa – zapewniamy Cię, że nuda Ci nie grozi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *